přeskočit k navigaci »

Dotace ROP

Název projektu: Podpora marketingu lázeňství Karlovarského kraje / Marketing support of spa in Karlovy Vary Region

Číslo projektu: CZ.1.09/4.3.00/37.00897
Datum zahájení projektu: 09.12.2009
Datum ukončení projektu: 31.12.2012

Celkové způsobilé výdaje projektu: 2 176 638 Kč

Cílem projektu je propagace lázeňství s důrazem na využívání přírodních léčivých zdrojů (PLZ), odbornou lékařskou a zdravotní péči a vysokou kvalitu všech poskytovaných služeb na území Karlovarského kraje. Dále budování a podporu značky MEDISPA na českém území i v zahraničí jako garanta vysoké úrovně poskytování lázeňských služeb. Cílem je též oslovit českou i zahraniční klientelu a tím zlepšit povědomí o poskytovaných lázeňských službách, PLZ a zvýšit atraktivitu propagovaného území zejména pro turisty přijíždějící z České republiky, Ruska, Ukrajiny, Pobaltských republik, Polska, Skandinávie, Německa a z Arabských zemí.

Cíle projektu bude dosaženo prostřednictvím marketingových produktů, a to natočením vícejazyčného filmu (1000 ks DVD) propagujícího lázeňství a přírodní léčivé zdroje v Karlovarském kraji, vytvořením 20 000 ks letáků s tématikou přírodních léčivých zdrojů (v pěti jazykových mutacích), zhotovením tří reklamních panelů, reklamou v tiskovinách včetně PR článků, internetovou marketingovou kampaní a uskutečněním propagační jízdy pro novináře po Karlovarském kraji tzv. Press Trip. Součástí projektu je rovněž vytvoření marketingových propagačních předmětů.

"Na základě závažných skutečností na straně Medispa byl projekt ukončen bez vlastní realizace."

Dohoda o ukončení Smlouvy

Lázeňství v kraji se představuje

Imperial Karlovy Vary a.s. Alžbětiny Lázně a.s. Lázně Františkovy Lázně a. s. Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. LLéčebné lázně Jáchymov a. s. Lázeňský hotel Royal Mariánské Lázně a.s. Monti Spa a.s. Františkovy Lázně SPLZaK Karlovy Vary Karlovarský kraj Karlovy Vary Mariánské lázně Františkovy Lázně Lázně Jáchymov

Další fotografie v naší galerii »

 

Aktuality

15.07.2013

Unikátní přírodní sulfátové koupele v Danubius Health Spa Resort Butterfly

Danubius Health Spa Resort Butterfly v Mariánských Lázních nabízí nově svým klientům unikátní sulfátové koupele...... Více »

 

14.09.2011

MARIA SPA COURTYARD

První hosté se v Maria Spa Courtyard**** ubytovali již 7.června 2011. Společnost Léčebné lázně Mariánské lázně a.s. otevřela další skvost mezi lázeňskými historickými hotely. ... Více »

 

22.01.2009

Computerová kineziologie

Lázeňský hotel MONTI je zdravotnické zařízení, které umožňuje léčbu komplexní balneoterapií, tj. léčení pacientů přírodními léčebnými zdroji, s využitím všech dostupných metod... Více »

 

archiv novinek »

Nabídka zaměstnání

Výběrová řízení

Zakázka nebyla realizována. Na základě závažných skutečností na straně Medispa byl projekt ukončen bez vlastní realizace.

Kontaktní údaje

MEDISPA

Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88, 360 21 Karlovy Vary

Kontakní osoba:
Ing. E. Hávová
Tel.: 353 502 232
E-mail: info@medispa.cz

 
 

Úvod » Dotace ROP

 
MEDISPA

MEDISPA Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88, 360 21 Karlovy Vary

Kontakní osoba: Ing. E. Hávová
Tel.: +420 353 502 232

E-mail: elena.havova@kr-karlovarsky.cz