přeskočit k navigaci »

Zájmové sdružení právnických osob MEDISPA ochraňuje kvalitu a pověst léčebné péče na území Karlovarského kraje a její další rozvoj. Více se dozvíte v sekci O sdružení MEDISPA »

Představení lázeňských měst

 

Karlovy Vary »

 

Karlovy Vary jsou největším lázeňským městem České republiky. Jedinečnosti zdejších minerálních pramenů si všimnul už ve 14. století císař Karel IV., který město založil. Léčení nemocí pomocí pramenů provází Karlovy Vary od jejich vzniku dodnes. Proslavili se však také jako významné kulturní centrum. Každoročně se zde koná Mezinárodní filmový festival, na který pravidelně přijíždí tisíce turistů a desítky známých osobností. Dalšími lákadly Karlových Varů jsou historické centrum plné památek, lázeňské lesy propletené turistickými stezkami, několik golfových hřišť a další sportovní areály.

Více o Karlových Varech »

 
Mlýnská kolonáda Hotel Imperial Hotel Thermal
 

Oficální stránky Karlových Varů

Detail společnosti »

 

Karlovy Vary na mapě

 

Mapu si můžete oddálit, či přiblížit kliknutím na + , nebo - symbol na mapě. Mapa je intereaktivní - můžete jí posouvat stisknutým levým tlačítkem myši.

 

Lázeňství v kraji se představuje

Imperial Karlovy Vary a.s. Alžbětiny Lázně a.s. Lázně Františkovy Lázně a. s. Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. LLéčebné lázně Jáchymov a. s. Lázeňský hotel Royal Mariánské Lázně a.s. Monti Spa a.s. Františkovy Lázně SPLZaK Karlovy Vary Karlovarský kraj Karlovy Vary Mariánské lázně Františkovy Lázně Lázně Jáchymov

Další fotografie v naší galerii »

 

Aktuality

15.07.2013

Unikátní přírodní sulfátové koupele v Danubius Health Spa Resort Butterfly

Danubius Health Spa Resort Butterfly v Mariánských Lázních nabízí nově svým klientům unikátní sulfátové koupele...... Více »

 

14.09.2011

MARIA SPA COURTYARD

První hosté se v Maria Spa Courtyard**** ubytovali již 7.června 2011. Společnost Léčebné lázně Mariánské lázně a.s. otevřela další skvost mezi lázeňskými historickými hotely. ... Více »

 

22.01.2009

Computerová kineziologie

Lázeňský hotel MONTI je zdravotnické zařízení, které umožňuje léčbu komplexní balneoterapií, tj. léčení pacientů přírodními léčebnými zdroji, s využitím všech dostupných metod... Více »

 

archiv novinek »

Nabídka zaměstnání

Výběrová řízení

Zakázka nebyla realizována. Na základě závažných skutečností na straně Medispa byl projekt ukončen bez vlastní realizace.

Kontaktní údaje

MEDISPA

Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88, 360 21 Karlovy Vary

Kontakní osoba:
Ing. E. Hávová
Tel.: 353 502 232
E-mail: info@medispa.cz

 
 

Úvod » Lázeňská města » Karlovy Vary

 
MEDISPA

MEDISPA Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88, 360 21 Karlovy Vary

Kontakní osoba: Ing. E. Hávová
Tel.: +420 353 502 232

E-mail: elena.havova@kr-karlovarsky.cz